kobieta siedząca na murku w jesienny dzień

Jak dobrać jeansy przy niskim wzroście?

Prawdopodobnie każda z Pań kiedyś miała ochotę poczuć się niczym Sarah Jessica Parker i mieć możliwość chwalenia się długimi nogami, a co za tym idzie mieć kilka, czy nawet kilkanaście więcej centymetrów wzrostu. Niestety jak dobrze wiemy, nie każda z nas została tak hojnie obdarzona przez naturę, a niektóre z nas dostały znacznie mniej niż tego byśmy żądały. Ma to swoje następstwa, a jednym z niekoniecznie łatwych do pokonania problemów jest dobór jeansów. Nie martwcie się, dziś pomożemy wam w tej kwestii!

Najlepszy fason

Dobór jeansów do figury jest sam w sobie bardzo trudnym zadaniem, a gdy dołożymy do tego niezadowalającą nas ilość centymetrów w dowodzie – to staje się to prawdziwą katorgą. Oczywiście istnieją pewne sztuczki, które możemy zastosować, aby ułatwić sobie to zadanie. Przede wszystkim unikajmy jak ognia niepotrzebnie poszerzanych spodni takich dzwony, czy tak zwane boyfriendy. Zakładając je na siebie, sprawimy, że dodatkowo optycznie skrócimy nasze nogi, a wiemy, że wam na tym nie zależy. Zamiast tego, wybierzmy wąskie rurki!

Co z kolorem?

Czas na omówienie kwestii, która na wielu z was bywa najważniejszą w waszych wyborach modowych, czyli kolorze danych spodni. Przy niskim wzroście, bezapelacyjnie najlepszym kolorem będzie klasyczny ciemny granatowy. Mimo tego, że czerń to jeszcze bardziej uniwersalny kolor, to nie polecamy go w spodniach. Głównie wynika to z faktu mówiącego o tym, że ten kolor mocno obrysowuje naszą sylwetkę. Zdecydowanie lepszym pomysłem będzie ciemny granatowy, niebędący aż tak agresywny, a jednak mogący dać nam dużą dozę elegancji. Sprawdź damskie jeansy Tommyego Hilfigera https://www.markoweubrania.com/kategoria/spodnie-jeansy-leginsy-tommy-hilfiger

A ze stanem?

W sprawie stanu, możemy na pewno pożegnać się z tak zwanymi biodrówkami, gdyż niepotrzebnie będą one nas obniżać, a przecież nie tego chcemy! Znacznie lepszym pomysłem będą spodnie z wyższym stanem, optycznie wydłużające naszą sylwetkę. A nie sposób też wspomnieć o tym jak kobiecy jest ten fason – na pewno wielu panów, jak i pań będzie się za wami oglądać!

Podsumowanie

Jak widać, brak kilku pożądanych centymetrów wcale nie jest taką tragedią przy dobieraniu spodni. Wystarczy znajomość kilku sztuczek i wszystko jest możliwe! To ważne, aby nie poddawać się i szukać czegoś, co byłoby dla nas idealne!