Strona główna » Planujesz remont? Zamów meble przez Internet!

Planujesz remont? Zamów meble przez Internet!

Czas remontu to prawdziwy zawrót głowy, tu ekipa remontowa, tam zamawianie materiałów, ogrom faktur, a budżet topnieje jak śnieg na wiosnę. Wydatki się nie kończą, podobnie do wycieczek po sklepach budowlanych i sieciówkach z meblami, a kiedy widzisz ceny produktów, wiesz, że na Twojej głowie pojawiają się nowe siwe włosy… Aby ułatwić Ci przeżycie remontu, przygotowaliśmy kilka rad, dzięki którym oszczędzisz pieniądze, paliwo, czas i nerwy.

Internetowe sklepy meblowe

Zacznijmy od tego, że poszukiwanie mebli w sieci jest wygodniejsze. Wieczorem podczas oglądania ulubionego serialu możesz sprawdzić ofertę internetowego sklepu meblowego Parkmebli.pl i znaleźć swoje wymarzone meble. Bez wychodzenia z domu, bez jeżdżenia z jednego końca miasta na drugi, bez nerwowego poszukiwania miejsca parkingowego. Zamiast przeglądać media społecznościowe, możesz zajrzeć na kilka różnych stron, porównać ceny, produkty i rabaty. Zaoszczędzi Ci to mnóstwo czasu i energii, a dodatkowo nie będziesz musiał podejmować decyzji na miejscu „żeby nie jeździć dwa razy”.

Oszczędź swoje plecy i gotówkę

Zakup mebli wiąże się także z ciężkimi paczkami oraz montażem, jednak wiele internetowych sklepów meblowych oferuje usługę dostarczenia, wniesienia i zmontowania mebli. Usługa ta jest zazwyczaj dodatkowo płatna, jednak patrząc przez pryzmat bólu pleców, który Cię ominie, możliwego niepoprawnego montażu mebli i irytacji, która temu towarzyszy… Kusi, prawda?

Nie możemy pominąć faktu, że rzeczy kupowane przez internet są zwykle tańsze, wiele sklepów posiada zakładki z promocjami, outletami czy ostatnimi sztukami mebli, więc można trafić na naprawdę świetne okazje! A w okresach przedświątecznych, wakacyjnych czy okolicy nowego roku zawsze organizowane są akcje promocyjne z ciekawymi obniżkami cen.

Przemyśl ustawienie

Podczas wyboru mebli warto rozeznać się zarówno w wymiarach brył, jak i samych pomieszczeń, w których mają stać. Na szczęście w internetowych sklepach meblowych zawsze znajduje się informacja o wysokości, szerokości i głębokości mebla. Najłatwiejszym sposobem na zwizualizowanie sobie czy na wszystkie elementy wyposażenia pokoju znajdzie się miejsce, jest taśma malarska. W wybranych miejscach, w których mają stać meble, naklej odmierzone względem wymiarów mebla kawałki taśmy na podłodze i ścianach, tak jakbyś oklejał bryłę dookoła jej krawędzi. W ten sposób powstaną pola, będące imitacją mebli i rozwieje swoje wątpliwości czy nie zagracisz salonu albo, czy wybrać mniejszą, czy większą komodę.